RIVERNET s.r.o.

Sme lokálny poskytovateľ služieb v oblasti internetového pripojené a digitálnej televízie. Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov . Naše služby prevádzkujeme pomocou najmodernejších zariadení a technológií od roku 2015. Okrem technológie wifi ponúkame naše služby vo vybraných lokalitách pomocou optickej siete, kde ponúkame našim klientom pripojenie zrovnateľné s veľkými metropolitnými sieťami . Od roku 2018 sme do našej ponuky zaradili aj digitálnu televízia a zvýhodnené balíčky .

RIVERNET je sieť, ktorá splňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na modernú, rýchlu a stabilnú sieť. Hlavná časť siete je postavená na rádiovej chrbtici, kde sú použité zariadenia ALCOMA a RouterBOARD MIKROTIK z dôrazom na vysokú priepustnosť dát a ich priorizáciu. Celá sieť, od chrbtice až po koncové body u klientov, sú dôkladne navrhnuté pre prenos hlasu, dát a tieto atribúty splňa každá bunka kdekoľvek v sieti.

Rodinné domy ako aj firmy majú možnosť pripojenia cez kvalitné rádiové pripojenie HIPERLAN. Ako klientské zariadenia, sú spravidla používane zariadenia RouterBOARD SXT alebo NanoBridge od spoločnosti Ubiquiti Networks, Inc. Dôležitou a neoddelitelnou súčastou siete je dohľadový systém a správa používatelov s prepracovanou logikou prenosu dát.

Ponúkame kvalitné a praxou overené produkty a služby v oblasti poskytovania pripojenia do internetu a zabezpečovacích systémov. Naše portfólio sa snažíme neustále aktualizovať a rozširovať. Dosah nášho pôsobenia rozširujeme o nové lokality, pri tom ale nezabúdame na aktualizáciu a renováciu tých starých.

Rýchlosť

Ponúkame kvalitné a rýchle internetové pripojenie za rozumnú cenu. Využívame overené a spoľahlivé technológie pre dosiahnutie pripojenia, ktoré Vás nebude obmedzovať.

Prispôsobivosť

Vždy sa snažíme čo najviac prispôsobiť naše produkty a služby Vašim nárokom a požiadavkám. Držíme krok s novinkami a trendmi v oblasti poskytovania pripojenia do internetu, aby sme Vám zabezpečili to najlepšie.

Podpora

Našim zákazníkom poskytujeme efektívnu a špecializovanú podporu. Neváhajte nás kontaktovať kedykoľvek!

Všeobecné podmienky poskytovania verejných elektronických komunikačných služiebRIVERNET

Dokument na stiahnutie: Všeobecné podmienky poskytovania

Technická špecifikácia účastníckych rozhraní

Dokument na stiahnutie: Technická špecifikácia